Starší přípravka na turnaji v Bojkovicích vybojovala stříbro

02.01.2020 | Marek Juhaňák

Starší přípravka má za sebou první halový turnaj v Bojkovicích, obhájit loňské první místo se sice nepodařilo ale druhé místo je určitě dobrou vizitkou trenéra Jaroslava Gergely. Šest výher a pouze jedna prohra s vítězem ze Slovácka je toho důkazem.

Z výsledků turnaje:
Bojkovice 3:1, Fastav Zlín 3:2, FC Brumov 2:0, 1. FC Slovácko 1:3, Jarcová 3:0, FK Javořina 6:0, Štítná nad Vláří 5:1.
Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Štěpán Gergela, nejlepším střelcem Val. Polanky s šesti brankami byl David Vávra.
Sestava: Štěpán Gergela, Vávra, Černorcký, Špaňhel, Blizňák, Raška, Gergela Maxim, Zádrapa , Trňák .
Dalšími akcemi mládeže Valašské Polanky budou turnaje OFS Vsetín  a to 18. ledna a 1. února.

Aktuální utkání
Muži A | Sobota 12.09.2020, 16:00
Valašská Polanka - Luhačovice

Muži A | Neděle 20.09.2020, 15:30