Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Trenér Kapusta hodnotí přípravné utkání s Horní Lidčí

11.07.2021 | Klub TJ Sokol

Valašská Polanka má za sebou druhé přípravné utkání před novým soutěžním ročníkem v Krajském přeboru. Na test přicestovalo mužstvo Horní Lidče a odvezlo si vítězství 4:3. Zápas zhodnotil ve svém komentáři nový hlavní trenér polanského celku Radomír Kapusta. 

Valašská Polanka - Horní Lideč 3:4

Sestava: Zrník – Ondra, Zbranek, S. Adámek, Zemánek (55‘ L. Trčka) – F. Maček, Štrbík (63‘ Kovář), Punčochář – Baran (72‘ Malík), Tomšů, Filák (60‘ Daněk)

Branky: 8‘ Lideč, 28‘ Tomšů, 34‘ Baran, 57‘ Štrbík, 74‘ Lideč, 79‘ Lideč, 84‘ Lideč,

Vážení čtenáři,

uplynulo již téměř 10 měsíců, co se u nás, ve Valašské Polance naposledy hrálo fotbalové utkání a doufáme, že stejně jako my, jste si to i přes nešťastnou porážku užili. Včera k nám na domácí půdu zavítal tým z Horní Lidče a v utkání padlo celek 7 branek. První gól padl do naší sítě po krásném přímém kopu hostujícího hráče, nicméně ještě v prvním poločase jsme byli schopni otočit stav utkání v náš prospěch. Do poločasu jsme šli za stavu 2:1, kdy se trefil Tomšů, který zakončoval levou nohou z voleje, po centru Michala Barana. Sám Michal Baran následně vstřelil 2. gól našeho týmu, kdy hostující brankář nepříliš přesvědčivě vyběhl a my jsme doráželi míč do odkryté brány. Naše aktivita přetrvávala i ve 2. poločase, kdy jsme byli neustále aktivní, drželi balón, soupeře nepouštěli do velkých šancí. Z kraje 2. poločasu přebral průnikovou přihrávku od spoluhráče Štrbík, našel si prostor mezi soupeřovou obranou a zvýšili na 3:1. Následně jsme mohli zvýšit velkou šancí na 4:1, nicméně jsme nebyli v zakončení přesní. V té chvíli se to jako by zlomilo a Horní Lideč začala udávat tempo utkání. Nebyli jsme plně koncentrovaní, možná i lehce unavení, z toho pramenily některé individuální chyby, jako třeba špatné vystupování, nebo ztráty míčů v nebezpečných prostorech a rozjetou Horní Lideč jsme již nedokázali zastavit. Lideč třemi góly ve 2. poločase zápas otočila. Z utkání si můžeme odnést velké množství pozitivních věcí a momentů, na které můžeme dál navazovat, ale i několik poučení, které nás mohou také posunout. Od prvního tréninku (15.6.) jde po dlouhé přestávce vidět, že hráči se s každým tréninkem, nebo utkáním zlepšují. Víme ale, že nás stále ještě čeká spousta práce, abychom byli do nové sezóny (8.8) připraveni.

Nakonec, jak jste si mohli všimnout, v našem týmu se objevily nové tváře, které by měly do nové sezóny posílit náš tým. Jsou to vesměs mladí kluci, kteří mají chuť na sobě pracovat a rozvíjet se. Z Prlova bychom chtěli uvítat Jana Tomšů, po konci v dorostech na Vsetíně Libora Punčocháře, z Lidečka Marka Filáka, brankáře Jana Dobeše ze Vsetína, který bohužel nenastoupil kvůli zranění, a nakonec se nám z Prlova vrací Adam Zemánek.

Další přátelské utkání sehrajeme v neděli 18.7.2021, v 17:00, doma s Valašskými Příkazy.

Budeme se na Vás těšit!

Radomír Kapusta


 
Aktuální utkání
Muži A | Sobota 18.09.2021, 15:30
8. kolo
1:1
Valašská Polanka - Morkovice
 
Muži A | Sobota 25.09.2021, 15:00
9. kolo
VS.
Kvasice - Valašská Polanka
 
Aktuální články
Srdnatý výkon vedl k bodovému zisku proti Morkovicím

Valašská Polanka po třech vítězných zápasech v řadě toužila na úspěšnou šňůru navázat v domácím prostředí. Morkovice se však na...

 
Historické venkovní vítězství Polančanů odnesla Bystřice pod Hostýnem

Valašská Polanka po dvou domácích triumfech cestovala na půdu Bystřice pod Hostýnem, kde před rokem odehrála vůbec historicky první...

 
Polančané ustáli závěrečné drama s Nevšovou a slaví druhou výhru

Po dvoutýdenní pauze se polanský A-tým těšil na domácí představení s Nevšovou. Trenéru Kapustovi se po zranění hlásil zpět brankář...

 
Valašská Polanka neodcestuje k zápasu do Luhačovic
 
O prvním vítězství Polančanů rozhodl v 88. minutě Řezníček
 
Polančané na úvod soutěže podlehli Slušovicím
 
Představujeme nové tváře polanského A-týmu
 
Trenér Kapusta: Chceme hrát fotbal, který bude bavit
 
Budeme za Polanku bojovat, burcuje před startem soutěže kapitán Filip Maček
 
Zemřel Pavel Juhaňák, dlouholetý funkcionář Sokolu
 
 
TJ Sokol Valašská Polanka - kontakt: PavelTajzler@seznam.cz; TajzlerJan@gmail.com RSS