Vala?ská Polanka - Hovězí 7:0

16.09.2011 | Petr Filgas

Sice pozdě, ale přece přinášíme komentář k zápasu starších ?áků z minulého týdne, v něm? Polančani deklasovali soupeře z Hovězí. V polanském dresu došlo také k jednomu obnovení dobře nastartované kariéry, kdy Igor Kurtin přestal jezdit down hill a dal se opět na football:)

Utkání začala Polanka dobře a hosty k ničemu nepouštěla. V 6. minutě se k přímému kopu postavil Martin Bla?ek, golman míč jen s obtí?emi vyrazil a pro Tomáše Surého u? nebyl problém otevřít skóre - 1:0. O tři minuty později musel po nešetrném zákroku bohu?el kvůli výronu v kotníku odstoupit Martin Bla?ek a na střed se posunul Michal Baran. Ten svého kamaráda pomstil a hezkou placírkou v 15. minutě přidal další branku - 2:0. Do poločasu měla Polanka ještě spoustu šancí, ujala se a? akce ze 30. minuty, kdy Ondra Babica posunul po lajně na Tomáše Surého, ten z úhlu vystřelil do golmana a odra?ený míč dorazil do sítě Vojta Srba - 3:0.

Třetí branka domácí uklidnila a do druhého poločasu nastoupili velmi vla?ně, Hovězí však nebylo schopné jakékoliv kombinace a jejich útoky končili u dobře hrajícího Pepy Surého. Kdy? se pak v 51. minutě a 54. prosadil opět Tomáš Surý, bylo o utkání rozhodnuto. V závěru ještě přidal další dvě branky Michal Baran a stejně jako Tomáš se tak mů?e radovat ze svého prvního letošního hattricku. Výsledek 7:0 odpovídá hře, Polanka měla utkání pod kontrolou, Hovězí se nedařilo vůbec nic.

Sestava: Liška - Baran Martin, Zemánek Adam, Kurtin Igor, Juřica Zdenek - Kovalčík Dominik, Bla?ek Martin, Surý Josef, Baran Michal - Surý Tomáš, Rů?ička Filip

Střídali: Daněk Zdenek, Ševela Patrik, Babica Ondřej, Srba Vojtěch