?áci i přípravka vstoupili do nové sezony výhrami!

26.08.2013 | Marek Juhaňák

Přípravka v sobotním dopoledni deklasovala nováčka z Valašských Příkaz 17:0!Starším ?ákům pak v neděli stačily dva přesné zásahy Patrika Pilčíka ke třem bodům proti Lačnovu.

Valašská Polanka - Valašské Příkazy 17:0  (8:0)

Soupeř z Valašských Příkaz zaplatil v Polance nováčkovskou daň, nový model brankář a pouze pět hráčů v poli uchránil Příkazy od většího debaklu. O branky se podělilo hned devět hráčů, chyběl pouze Jonáš Šafařík , Michal Kovář, Jeřábek René a Dorňák Michal. Jednu branku vstřelil i nováček v Polanském dresu Adam Chrenčík.

Sestava - Daněk Jiří, Mikuš Petr, Zemánková Viktorie, Lišková Hana, Kovář Matěj "C", Bělašková Natálie, ?ídek David, Fusková Gabriela, Dorňák Jakub, Chrenčík Adam.

Branky - Mikuš Petr 5,Kovář Matěj 2, ?ídek David 2, Fusková Gabriela 3, Chrenčík Adam 1, Lišková Hana 1, Zemánková Viktorie 1, Bělašková Natálie 1,Dorňák Jakub 1.

Valašská Polanka - Lačnov  2:0 (1:0)

Také ?áci v zápase s Lačnovem představili své nové akvizice. Na hostování ze sousední Lu?né přišli Robin Polák a Martin Vaněk. Po roční odmlce se do Polanky vrátil Šimon Kovalčík, který bohu?el ještě do včerejšího zápasu nemohl nastoupit.

Polančané se do svého soupeře zakousli a úvodních dvacet minut patřilo jim. Vedení zajistil Polance na konci 18. minuty Patrik Pilčík, který osamocen na zadní tyči pohodlně skóroval do opuštěné branky Lačnova.Poté tempo hry opadlo a ne jinak tomu bylo i ve druhé půli. První zápas se také nesl ve znamení nepřesných přihrávek. K blí?ícímu konci kulminoval tlak Lačnova a o slovo se musel přihlásit domácí strá?ce svatyně Ros?a Zrník.Rozuzlení přinesla předposlední minuta zápasu, Patrik Pilčík napřáhl z levé strany a kří?nou střelou prostřelil golmana Lačnova podruhé.

Sestava - Zrník Rostislav, Kovalčík Dominik "C", Babica Ondřej, Filgasová Saša, Rů?ičková Barbora, Rů?ička Filip, Srba Vojtěch, Pilčík Patrik,  Vaněk Martin, Polák Robin, Lišková Hana, Zemánková Viktorie, Bělašková Natálie, Malík Pavel, Mikuš Petr, Chrudina Tomáš, Kozubík Venca.

Branky - Pilčík Patrik 2