Star?í ?áci opět vítězně, přípravka o víkendu nehrála.

17.09.2013 | Marek Juhaňák

Dalším soupeřem starších ?áků byla Francova Lhota, ta ale úlohu domácím dost zjednodušila, proto?e přijela pouze s brankářem a osmi hráči do pole!

Val.Polanka - Francova Lhota  4:0  (1:0)

Polančané vstoupili do utkání svi?ně, první střelu zaznamenal ve 2. minutě Dominik Kovalčík. S druhou střelou Chrudiny u? měl Čí? v bráně hostů větší problémy. V 5. minutě se prezentoval pěknou střelou Šimon Kovalčík, Čí? odvrátil na roh. Ve 13. minutě vyslal Šimon Kovalčík nádhernou přihrávku do brejku Martina Daňka a ten zakončil s přehledem, 1:0. Ve 20. minutě u? zvedali diváci ruce nad hlavu, bohu?el střela Šimona Kovalčíka skončila jen na břevně Čí?ovy branky. Další dvě šance spáli Vojtěch Srba, v prvním případě vysoko přestřelil, v druhém minul branku. Ve 35. minutě se opřel do míče za polovinou hřiště Dominik Kovalčík, a míč vymetl pavučinky v pravé šibenici Čí?ovy branky, 2:0!

Ve druhé půli mohl zvýšit vedení domácích Martin Daněk, pokutový kop ve 41. minutě ovšem trestuhodně zahodil! Ve 44. minutě se ocitla obrana Francovky opět pod tlakem, z čehoš vyplynul nedovolený zákrok. K přímému kopu se postavil Filip Rů?ička a střelou po zemi mezi nohy prostřelil Čí?e potřetí. V 52. minutě se vydal na výlet z vlastní poloviny stoper Ondra Babica, jeho přihrávku zu?itkoval ve čtvrtou branku střílející Chrudina, 4:0. Hosté se osmělili k ohro?ení domácí  branky a? v 65. minutě,Zrník byl na místě.

Sestava: Zrník Rostislav, Kovalčík Dominik "C", Babica Ondřej, Filgasová Saša, Rů?ičková Bára, Polák Robin, Rů?ička Filip, Vaněk Martin, Srba Vojtěch, Pilčík Patrik, Lišková Hana, Daněk Martin, Kovalčík Šimon, Chrudina Tomáš, Mikuš Petr, Bělašková Natka, Šafařík Jiří, Kozubík Venca.

Branky: 13. min. Daněk Martin, 35. min. Kovalčík Dominik, 44. min, Rů?ička Filip, 52. minuta Chrudina Tomáš

Přípravka měla původně odehrát své utkání u? v pátek 13.9. v Kateřinicích. Po dohodě byl tento zápas přelo?en na čtvrtek 19.9. v 17.00. Dnes 17.9. měla přípravka předehrávat na domácí půdě utkání s Hoš?álkovou, vzhledem k nepřízni počasí bylo toto utkání předbě?ně přelo?eno na úterý 24.9. v 17.00.