Mlad?í ?áci postoupili na finálový turnaj do Za?ové!

09.02.2014 | Marek Juhaňák

Druhým turnajem na Hovězí prošli naši mladší ?áci bez porá?ky a spřehledem si zajistili první místo.Zaváhání Kateřinic vyu?ili domácí Hově?ané,kteří jim vyfoukli finále s námi.O čtvrté postupové místo se strhl nelítostný boj,nakonec ho uhájili Lidčané.Úš?anům po dvou porá?kách ve skupině zbyly jen oči pro pláč.Finálový turnaj se uskuteční v hale v Zašové v neděli 23.února a našimi soupeři budou domací Zašovjané,Dolní Bečva a Horní Lideč.

Val.Polanka - Lhota u Vsetína 5:1(Robin Polák 4,Jiří Šafařík)

Horní Lideč - Val.Polanka 0:3 (Šimon Kovalčík 2,Petr Mikuš)

Val.Polanka - Leskovec 6:0 (Natálka Bělašková 2,Martin Daněk 2,Pavel Malík,Robin Polák)

Semifinále: Val.Polanka - Kateřinice 3:2 po penaltách

Do vedení poslal Polančany v 5. minutě Šimon Kovalčík,po dlouhém výhozu Martina Daňka.Slabší chvilku jsme si vybrali v 7. minutě,kdy? jsme inkasovali dvě slepené branky během 20.vteřin.Vyrovnání zařídil v 11. minutě opět šimon Kovalčík.Závěr zápasu u? byl opatrný,nikdo nechtěl udělat chybu.Utkání tak dospělo k pokutovým kopům.První série skončila nerozhodně,kdy? na ka?dé straně proměnili dva střelci.Následovala náhlá smrt,v té nás podr?el Martin Daněk a jeho zásluhou jsme postoupili do finále!

Finále: Val.Polanka - Hovězí 4:3 po penaltách

Domácí si vybojovali po jasném vitězství nad Lhotou u Vsetína v semifinále boj o první příčku.Finálový zápas měl výbornou kulisu,kterou vytvořili domácí fandové.Vedení zajistilo Polance útočné duo Kovalčík-Polák,druhý jmenovaný zavěsil do prázdné branky,1:0.V 8. minutě jsme opět zaspali a po autovém vhazování jsme inkasovali,1:1.Hned o minutu později u? to bylo 2:1,tentokrát nahrával Polák a Kovalčík skóroval k tyči.Domácí ale i na tuto branku dokázali odpovědět,psala se 13. minuta.Po rohovém kopu Daněk neměl míč pod kontrolou a toho vyu?il domácí útočník k pohotové dorá?ce,2:2. Přesřelka pokračovala dále a byli to opět Polančané,Šimon zahrával rohový kopa Polák bodlem nedal šanci domácímu brankáři,3:2.Domácí ale ani tentokrát neslo?ili zbraně a v předposlední minutě srovnali opět po nedůrazu při autovém vhazování,3:3.A stejně jako v semifinále dospělo utkání k penaltám.Polančané prměnili všechny své pokutové kopy v pořadí,Šimon Kovalčík,Robin Polák,Patrik Pilčík.Domácí proměnili je nen první dva pokutové kopy,třetí penaltu u? Daněk s přehledem zneškodnil!

Sestava:Daněk Martin-Jiří Šafařík(chytal třetí utkání ve skupině s Leskovcem),Viktorie Zemánková Hana Lišková,Natálka Bělašková,Patrik Pilčík,Šimon Kovalčík,Robin Polák,Jonáš Šafařík,Petr Mikuš,Pavel Malík.