Turnaj ml.?áků v Lu?né ovládla Polanka!

01.09.2014 | Marek Juhaňák

30. srpna se v Lu?né uskutečnil 1. ročník memoriálu Radima Janáče. Turnaje se zůčastnili domácí Tygři, Val.Polanka, Hor.Lideč, Ústí u Vsetína. Hrálo se 2X15 minut ka?dý s ka?dým.

Val.Polanka - Lu?ná 9:0

Mladý tým tygrů nemohl v tomto zápase konkurovat silným Polančanům, konečné skóre se zastavilo na čísle devět. David ?ídek se trefil 3X, Jiří Šafařík 2X, Natka Bělašková, Dominik Ze?ák, Tomáš Chrudina a Petr Mikuš přidali po jedné brance.

Ústí - Val.Polanka 0:2

Zápas s Ústím byl od začátku hodně vyrovnaný, více ze hry měli ale Polančané. Brankářku Ústí Olívii zaměstnávali hlavně Chrudina s Mikušem. Druhý jmenovaný nastřelil břevno, do vedení ale poslal Polanku David ?ídek. Druhý poločas Úš?ani otevřeli hru a to se jim stalo osudným, Olívie zatáhla míč na půlku se snahou odcentrovat míč před branku Polanky, míč ji ale vypíchl David ?ídek a za polovinou hřiště napřáhl a trefil opuštěnou branku, 2:0.

Val.Polanka - Hor.Lideč 4:1

Lideč se v tomto utkání ujala vedení střelou Ptáčka z přímého kopu, 0:1. Za Polanku odpověděl stejně Chrudina,který vymetl pravou šibenici Lidčanské branky,1:1. Před koncem první půle předvedli hezkou akci ?ídek s Chrudinou, zakončující Mikuš trefil pouze tyč, do prázdné dorazil Chrudina, 2:1. Druhý poločas Polančané kontrolovali zápas, Mikuš našel z rohu Chrudinu a bylo to 3:1. Poslední trefu zápasu přidal opět Chrudina, 4:1.

Pořadí turnaje: 1. Valašská Polanka, 2. Ústí u Vsetína, 3. Horní Lideč, 4. Tygři Lu?ná

Sestava: Petr Zicha, Ví?a Zemánková, Hana Lišková, Natálie Bělašková, David ?ídek,  Petr Mikuš, Tomáš Chrudina, Dominik Ze?ák, Štěpán Hromada, Jiří Šafařík, Zdenka Juráňová, Lukáš Matocha.

Muži A | neděle 05.05.2024, 16:30
Dolní Bečva - Valašská Polanka