Mláde?i se dařilo napůl,zvítězili jen star?í ?áci.

04.05.2015 | Marek Juhaňák

Přípravka své utkání opět nesehrála,Příkazy do Polanky nedojely.O náhradním termínu vás budeme informovat.Mladší ?áci podlehli těsně Horní Lidči. Starší ?áci si poradili s Hovězím.

Valašská Polanka - Horní Lideč  3:4  (1:1)

Mu?stvo mladších ?áků postrádalo v tomto utkání kapitána Mikuše. Oslabení Polančané kupili mnoho chyb v obraně,hlavně standartní situace hostů jim dělaly největší problémy. Do zápasu ale vstoupili lépe domácí,ovšem do šancí se dostávali velmi málo.To hosté dokázali přetavit svou první šanci brankou,psala se 10. minuta, 0:1. Domácí srovnali krok v 15. minutě, penaltu za ruku Lidčanského obránce proměnil Pavel Malík,1:1. Ve druhé půli zahrozili jako první hosté,a opět z toho byla branka, 1:2. Ve 40. minutě zachytil míč brankář Bojda a? za vyznačeným územím, a přímý kop Malíka skončil za jeho zády, 2:2. Ve 48. minutě hosté po rohovém kopu ukázali Polančanům jak se mají proměňovat šance, 3:2. Jiskřičku naděje vykřesal pro domácí opět Malík, kdy? se štěstím proměnil pokutový kop za faul na Jiřího Daňka Machače, 3:3. Plichta asi nebyla Polančanům přána, Lidčané rozhodli dvě minuty před koncem opět po rohovém kopu, 3:4!

Branky: Pavel Malík 3

David Tkadlec, Ondřej Ščotka, David Šarátek, Jaroslav Důbrava

Valašská Polanka - Hovězí  2:0  (1:0)

Starší ?áci ve svém týmu postrádají také oporu, Filipa Rů?ičku. Samotný zápas moc fotbalové krásy nepřinesl, šancí v první půli bylo jako šafránu. Jedinou branku první půle se štěstím vstřelil Vojtěch Srba, 1:0. Do druhé půle nastoupil do branky místo Daňka Srba. Ovšem bez Rů?ičky to v záloze hodně skřípalo. Obránci míč jen nesmyslně nakopávali dopředu, kde si s ním poradila obrana hostů. Hově?ané největší šanci promarnili ve 49. minutě,Vaňkovi pláchnul Lucbauer ovšem jeho slabou střelu dokázal Srba pokrýt. Polančané se pak dotrápili v poslední minutě k pojiš?ovací brance, kterou vstřelil Martin Daněk, 2:0.

Sestava: Martin Daněk, Martin Vaněk, Alexandra Filgasová, Bára Rů?ičková, Pavel Malík, Viktorie Zemánková, Hana Lišková, Patrik Pilčík, Robin Polák, Jiří ?ák, Vojtěch Srba, David ?ídek.