B-tým začíná zostra, hned na úvod šlágr a derby v Leskovci

01.04.2017 | Jan Tajzler

Jarní část již rozevřela brány i v okresních soutěžích, nejinak tomu bude také ve IV. třídě okresu Vsetín, kde nastupuje B-tým Valašské Polanky. A začíná pořádně zostra, hned na úvod derby v Leskovci a navíc půjde o veledůležité body. Oba celky se netají postupovými ambicemi a po podzimní části to také tak v tabulce vypadá. Polančané vedou soutěž se ziskem 27 bodů, jenže Leskovec je horší pouze o skóre. Leskovjani budou na domácím hřišti usilovat o odvetu za podzim, kdy museli v Lužné skousnout porážku 2:4. Komu se podaří zahájit lépe jarní část a vykročit tak za kýženým postupem? Nenechte si ujít derby v Leskovci, které startuje v 15:30!