Přípravka na zimním turnaji vybojovala bronz

21.03.2018 | Marek Juhaňák

Dne 25.2. se naše starší přípravka, pod vedením trenéra Gergely, zůčastnila již pátého ročníku o pohár zimního krále starší přípravky. Naše přípravka na turnaji obsadila krásné třetí místo, když v základní skupině nepoznala hořkost porážky. Do finále nepostoupila jen vinou horšího skóre. Jakub Včelica byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje!

Z výsledků turnaje:

Ústí - Val. Polanka 1:2 Petr Janota, David Vávra

Val.Polanka - Vidče 2:1 David Vávra, Vojta Gabko

Val. Polanka - Juřinka 1:0 Štěpán Gergela

Val. Polanka - Rožnov 1:1 Petr Janota

V posledním zápase základní skupiny nám jedině výhra zaručovala postup do finále, protože Rožnov měl více vstřelených  branek. Zápas byl od začátku velmi vyrovnaný, Rožnovu nakonec ke vstřelení  úvodní branky pomohla naše nešťastná vlastní branka. O vyrovnání se postaral Petr Janota.
V zápase o třetí místo nás čekal těžky soupeř z N. Hrozenkova/Karolinky. Úvod zápasu nám ale vyšel lépe, když se hned ve druhé minutě nádherně trefil z voleje na zadní tyč Petr Janota. Soupeř pak převzal otěže zápasu a zle nás svíral v kleštích. Naše obrana poté kapitulovala v desáté minutě. V předposlední minutě ale převážil misky vah na naši stranu David Vávra, který se trefil hlavou po rohu Janoty.

Konečné pořadí

1. Rožnov, ten porazil ve Finále Kateřinice 3:2 po penaltách,