Další jasné vítězství B-týmu, tentokrát si otevřel střelnici v Mikulůvce

10.10.2016 | Marek Juhaňák

Další přesvědčivé vítěství si připsala na své konto rezerva Valašské Polanky. Tygři věnovali svému trenérovi Štefanu Kasančíkovi k nedělnímu svátku dárek v podobě tří bodů. Další utkání sehrají Tygři na domácí půdě v Lužné v neděli na hody 16.10. od 10.15 proti Policím.

10. kolo | neděle 09.10.2016, 15:00 | Mikulůvka

TJ Sokol Mikulůvka - TJ Sokol Valašská Polanka B

Branky: Bartošák – Filgas Martin 2, Maršálek 2, Smolek 2, Matyáš, Lambert.

Žluté karty: Riedel, Koláček.

Rozhodčí: Teter.

Diváci: 50

TJ Sokol Mikulůvka: Marek – Čech, Riedel, Stančík, Baroň, Pekárek, Bělohlávek, Koláček, Jasný, Bartošák, Šrámek. ( Pončík 54., Skýpala René 70., Skýpala Radek 73., Dočkal 84.)

TJ Sokol Valašská Polanka B: Ondra Jakub – Hromada, Beňo, Matyáš, Zemánek, Zbranek, Juřica, Filgas Martin, Zukal, Smolek, Maršálek. (Filák 46., Kročil 46., Lambert 46., Filgas Radim 61., Filgas Jan 62.)

Komentář

Hned v 1. minutě zvonila za Markem pravá tyč, po střele Ondřeje Zbranka. V 7. minutě pronikl do vápna Smolek, domácí brankář Marek ho zastavil nedovoleně a pískala se penalta. Tu proměnil ve vedoucí branku Martin Filgas - 0:1. Na druhé straně hlavičkoval k tyči domácí Pekárek, Ondra byl na místě. V 17. minutě mohl zakončovat Zukal, našel ale lépe postaveného Smolka, který zakončoval do prázdné branky  - 0:2. V 19. minutě mohl snížit Bartošák, tomu ale chytl tutovku Jakub Ondra! Ve 22. minutě se po autu Zemánka  trefil nádherně z dálky Smolek - 0:3. Pohlednou kombinaci rozehrál ve 26. minutě Martin Filgas, Smolek uvolnil Maršálka a ten tváří v tvář nedal Markovi šanci - 0:4. Pátou branku měl na noze Ondra Zbranek, na Marka ale ani nadvakrát nevyzrál. Ve 38. minutě se ocitl před Markem zcela volný Maršálek, hlavou ale mířil vedle pravé tyče.
Ve druhé půli pokračovala Tygří krasojízda. V 51. minutě rozjel útočnou akci Martin Filgas na Jana Filgase, ten předložil na zlatém podnose pod sebe na Lamberta - 0:5. V 58. minutě zahrál Smolek rohový kop přesně na Maršálkovu hlavu - 0:6. Domácí vsítili čestný úspěch v 64. minutě, vysoký nákop z poloviny hřiště Ondra neudržel v náručí, pohotový Bartošák stál na správném místě - 1:6. V 67. minutě domácí opět propadli u rohového kopu Smolka, jako přes kopírák se prosadil hlavou Pavel Matyáš - 1:7. Pak ztroskotali na domácím brankáři Smolek, a po něm i Matyáš. Druhý jmenovaný to zkoušel znovu v 81. minutě, domácí obrana jej zastavila nedovoleně a Martin Filgas se i podruhé nemýlil - 1:8.