Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mise Rožnov splněna! O vítězství znovu rozhodl kapitán

13.10.2019 | Jan Tajzler

Polančané v sobotu odcestovali na stadion do Rožnova pod Radhoštěm, kde se museli vyrovnat s umělou trávou. To se polanským fotbalistům podařilo již v prvních minutách, kdy si vytvořili slibné příležitosti. Nakonec se však za celých 90. minut ujala pouze jedna trefa, která však stála za to. Lukáš Trčka nádherně vymetl pavučinky v růžku rožnovské branky. Bratrům Trčkovým kapitánská páska sedí, Roman dal v minulém kole hattrick a starší Lukáš zajistil tříbodový export na půdě Rožnova pod Radhoštěm. 

11. kolo | Sobota 12.10.2019, 15:00 | Rožnov pod Radhoštěm
 

FC Rožnov pod Radhoštěm - TJ Sokol Valašská Polanka

0:1

0:1

Branky: Trčka L. 

Žluté karty: Kolařík, Vokáč – Zbranek. 

Rozhodčí: Korch – Kýr, Zpěvák. 

Diváci: 131

FC Rožnov pod Radhoštěm: Sekyra - Koláček, Dvořák, Kovács, Fiurášek, Cahlík, Jurek, Kolařík, Vokáč, Ondruch, Mičkal. (38. Hrůzek, 68. Zetek, 68. Gomola, 86. Bortl, 89. Mužátko).

TJ Sokol Valašská Polanka: Zrník – Adámek Ondřej, Adámek Stanislav, Ondra, Zbranek – Trčka Lukáš, Maček David, Štrbík, Baran, Kovalčík – Daněk.

Komentář
 
 
 

Polančané se na umělce v Rožnově rychle adaptovali a již ve 2. minutě mohl otevřít skóre David Ondra, jenž se uvolnil díky spolupráci Štrbíka s Daňkem, polanský záložník však na pohotového brankáře Sekyru nevyzrál. O minutu později měli hosté další tutovku, tentokrát centroval míč Baran na Daňka, ten prodloužil Kovalčíkovi, polanský mladíček však skákavý míč netrefil ideálně. Nápor Valašské Polanky kulminoval v 9. minutě, to si ke standardní situaci postavil míč Lukáš Trčka, polanský zastupující kapitán dokázala ze vzdálenosti téměř 30m nádherně vymést prvý růžek rožnovské branky a srdce polanských příznivců plesala. Málokdo by vzhledem k průběhu utkání v tu dobu tušil, že trefa Lukáš Trčky je rozhodujícím momentem celého zápasu. Rožnov se dokázal z polanského tlaku vymanit a ve zbytku poločasu si vytvořil územní i herní převahu, polanská obrana ovšem odolávala a nepouštěla domácí do brankových příležitostí. Výjimka nastala ve 41. minutě, kdy po centru hlavičkoval Ondruch, Zrník však své spoluhráče podržel. 


Ve druhé půli byli přítomní diváci svědky bojovného fotbalu. Nebyla nouze o důrazné souboje, bohužel pro jednoho z rožnovských hráčů utkání skončilo předčasně, když nešťastně spadl a udeřil se do hlavy, nakonec pro něj musela přijet záchranná služba. Polančané mohli zvýšit svůj náskok v 58. minutě, po přihrávce Barana pálil David Maček, Sekyra byl ovšem připraven zasahovat. Rožnov zase mohl srovnat v 62. minutě, po centru Kolaříka pálil Ondruch, střela však polansku branku minula. Polančané pak takticky zvládli závěrečné minuty a z Rožnova si odvezli kompletní tříbodový zisk, Kučerňákův tým zvítězil pošesté v řadě a drží se ve vrchních patrech tabulky. 

Aktuální utkání
Muži A | Neděle 27.10.2019, 14:00
13. kolo
4:1
Valašská Polanka - Vlachovice
 
Muži A | Sobota 02.11.2019, 13:30
1. kolo
1:3
Kelč - Valašská Polanka
 
Aktuální články
Krajský přebor bude velkou výzvou, shodují se kapitán Maček, trenér Kučerňák i předseda Černotík

Valašská Polanka bude od nového soutěžního ročníku nastupovat v Krajském přeboru nebo-li Zlínském přeboru. Jedná se o nejvyšší...

 
Valašská Polanka postupuje do Krajského přeboru!!!

Pandemie koronaviru přerušila fotbalovou sezonu přesně v polovině. Polanský Sokol coby nováček I.A třídy předvedl v podzimní části...

 
Starší přípravka oslavila bronzové medaile, mladší žáci v top čtverce okresu

Mladší žáci a starší přípravka mají za sebou vrchol halové sezony. Oba dva týmy se probojovaly do bojů o medaile. Ty však dovezli jen...

 
Mladší žáci vydřeli postup na finálový turnaj zimní ligy
 
Výkonný výbor zve na výroční členskou schůzi TJ Sokol
 
Starší přípravka na turnaji v Bojkovicích vybojovala stříbro
 
Sokol zve na Štěpánskou zábavu
 
Velká paráda! Polančané po skalpu Kelče přezimují na 1. místě!
 
Návrat kapitána přinesl osmé vítězství v řadě a první místo v tabulce!
 
Sedmé vítězství v řadě! Odneslo to Vidče
 
 
TJ Sokol Valašská Polanka - kontakt: PavelTajzler@seznam.cz; TajzlerJan@gmail.com RSS