Tým starší přípravky zvítězil potřetí v řadě

13.09.2016 | Marek Juhaňák

V pondělní dohrávce přivítala Polanka na svém hřišti sdružený celek Prlova s Bratřejovem. Souboj před početnou diváckou kulisou přinesl napínavou zápletku až do konce. Šťastnější nakonec byli domácí, kteří otočili poločasové skóre a dovedli zápas do vítězného konce.

4. kolo | pondělí 12.09.2016, 17:00 | Valašská Polanka

TJ Sokol Valašská Polanka - Partyzán Prlov

Branky: Šafařík 3, Gergela 2, Erban Matěj, Filgasová – Šíma 3, Kalenda 2.

Diváci: 40

TJ Sokol Valašská Polanka: Křůpala – Gabko, Kovář, Janota, Hrabica, Gergela, Pastucha, Šafařík, Janotová, Včelica Jakub, Erban Matěj, Filgasová, Dančák.

Partyzán Prlov: Podhányi – Šíma, Novosad, Srněnský, Zicha, Kalenda, Kratina.

Komentář

Do utkání vstoupili lépe Polančané, hned ve 2. minutě se prosadil Štěpán Gergela, 1:0. Hosté poté zvýšili obrátky a v 5. minutě srovnal Kalenda, 1:1. V 11. minutě šli hosté do vedení Šímou,1:2. Polančané do konce poločasu už nic nevymysleli, nejblíže vyrovnání byl Janota.

Vstup do druhé půle měli domácí opravdu excelentní, hned po rozehrání obstaral vyrovnání Gergela, 2:2.  O  minutu později zavelel do útoku Jonáš Šafařík, a dvěma slepenými brankami  otočil skóre na 4:2! Polančanů bylo najednou plné hřiště, pak ale přišla hrubka v obraně a Šíma okamžitě trestal, 4:3. Ve 33. minutě domácí rychle rozehráli míč ze zámezí, Šafařík vyslal do brejku Matěje Erbana a ten se nemýlil, 5:3. Pak ale domácím opět utekl Kalenda a prudkou střelou k tyči nedal Gabkovi šanci, 5:4. Hosté vycítili šanci na vyrovnání, do konce chybělo pět minut. Pak ovšem udělal fatální kiks brankář hostů, který rozehrál přímo na nohu Šafaříka a pro něho už nebyl problém dopravit míč do prázdné branky, 6:4. Jiskřičku naděje vykřesal pro hosty jejich nejlepší hráč Šíma, který ve 46. minutě snížil opět na rozdíl jedné branky, 6:5. Závěr ale patřil Polančanům, Šafařík před koncem zatáhl míč po pravé straně, prudkou přihrávkou našel Denisu Filgasovou,od které se míč odrazil za záda hostujícího brankáře, 7:5.