Famózní obrat mladších žáků, v Horní Lidči smazali čtyřbrankové manko

19.09.2016 | Marek Juhaňák

Velmi úspěšný je zatím sdružený celek mladších žáků Valašské Polanky a Lužné. Tento tým ukázal velký charakter v dohrávaném zápase na půdě Horní Lidče, kde už po první půli ztrácel 0:4. Ve druhé půli se však svěřenci trenéra Černotíka a Adámka vzpamatovali a nakonec utkání obrátili ve svůj prospěch, když zvítězili 5:4.

3. kolo | čtvrtek 15.09.2016, 17:00 | Horní Lideč

TJ Horní Lideč - TJ Sokol Valašská Polanka

Branky: Ščotka 2, Řepa, Mrázek – Mikušek 2, Včelica Tomáš 2, Daněk Jiří 05.

Rozhodčí: Liška.

Diváci: 25

TJ Horní Lideč: Holba – Dubčák, Gajdošík, Krajščáková, Mrázek, Řepa, Ščotka, Vaculčík, Vaněk, Veverková, Ptáček, Filák Jonáš, Paseková, Filák Jan, Šerý Martin 04, Šerý Martin 08.

TJ Sokol Valašská Polanka: Žák Lukáš – Erban Matěj, Dorňák, Jeřábek, Mišun, Hrabica, Včelica Tomáš, Daněk Jiří 05, Zemánek, Chrenčík, Mikušek, Kovář Matěj, Erban Jan, Kocourek, Kovář Lukáš, Dančák Jakub, Juřica.

Komentář

Začátek sezony se vydařil také sdruženým mladším žákům Val.Polanky a Lužné. Po výhrách s Fr. Lhotou, Jablůnkou a Hošťálkovou po penaltách, čekala naše mladší žáky  včerejší dohrávka v Horní Lidči. Svěřenci trenéra Davida Adámka okupovali horní polovinu tabulky skupiny A, po včerejší dramatické výhře se dokonce vyšvihli na druhé místo. První poločas ale našim mladším žákům nevyšel podle představ, čtyři inkasované branky jsou toho důkazem. K obratu zaveleli loňští členové starší přípravky, kteří dovedli zápas do vítězného konce!
Sdružený celek H.Lidče a Lačnova ovládl první poločas, dvěma  brankami Ščotky se dostal do dvoubrankového vedení, další trefy přidali Řepa s Mrázkem a domácí odcházeli do šaten spokojenější.
Na dostřel dostal Polančany ve druhé půli Mikušek, ten do 40. minuty snížil na rozdíl dvou branek. Včelica s Daňkem zařídili vyrovnání, a vítěznou branku si schoval na závěr Tomáš Včelica. Tento víkend mají mladší žáci volno, další zápas je čeká příští neděli 25.9. ve 13. 00 ve Střelné.